Sertifika
iyi kalite Süt Üretim Hattı satış için
iyi kalite Süt Üretim Hattı satış için
Müşteri yorumları
5 yıldan fazla bir süredir işbirliği için bize en iyi teknik desteği ve en iyi ürünü sağladınız. Teşekkürler

—— Malezya'dan

Ürün kararlı çalışıyor ve harika bir satış sonrası hizmet, biz onu seviyoruz.

—— Endonezya'dan

Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyuyor, Sizin için çok hassas bir cihaz, Mükemmel Paletleme Makinesi, Mükemmel servis!

—— Bangladeş'ten

Ben sohbet şimdi

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.
Factory Environment Factory Environment R & D department Meeting Room işleme Atölyesi işleme Atölyesi MONTAJ MAĞAZA Our Family

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : POMA
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 70% - 80%
hizmetlerimiz

Poma, Tüm Süreçlerin Otomatik Taşıma ve Paketleme Kısmına Odaklanıyor. Dolum makineleri yapmıyoruz, işbirliği için tercih edilen bazı Çin şirketlerini tavsiye ediyoruz.

Üretim hattım için sadece birkaç tane geçici işe alım yapmak yerine otomatik veya yarı otomatik Üretim ekipmanı eklemeyi düşünelim.

Müşterileriniz için en kaliteli ürünleri üretmek için geniş otomatik ve yarı otomatik ekipman serisine sahip olacaksınız.

Poma mühendisleri, üretkenliği artırmak ve verimliliği artırmak için tekli makineleri veya mevcut konveyör ve diğer malzeme taşıma ekipmanları ile tam entegre sistemler kurarlar.

Karmaşık özelleştirilmiş bileşen çözümleri için dikey olarak entegre edilmiş üretim modellerinin sunulmasında ve tam otomatik ve yarı otomatik üretim süreçlerinin artan verimli kullanımında rekabet gücümüzü artıracağız.

Kendi tasarım ekibimiz ve QA ekibimiz var, 10 yıldan fazla deneyime sahip komple çözüm sunarak, ürün hattını müşterilerin ihtiyacına göre tasarlayabiliriz. Yiyecek, içecek, şarap, süt ürünleri vb. Gibi çeşitli üretim hatları için çözümler.

Dünyaya bir çok imkan ve ilerleme alanı sağlayabilecek yenilikçi endüstriyel otomasyon ve servis çözümleri konusunda kendi kendine yeterli bir çözüm sağlayıcısı olmak için çalışıyoruz. Tek bir çatı altında tüm çözümlerin en üst düzeyde memnuniyeti ile en iyi servis sağlayıcı olacağına inanıyoruz.

Ben Satış Öncesi Hizmet

1. soruşturma kabul etmek.

2. Özel konu teknolojik oturumları, iletişimi düzenlemek ve müşterinin ürünlerini hedefleyen ekipmanı seçmek.

3. üretim prosedürü hakkında ayrıntıları sağlayın

4. Sizinle zamanında iletişim kurmak için müşterileri şirketi ziyaret etmeye davet edin ve üretim montaj tekniğini öğrenin.

II. Satış içi servis

1. Özelleştirilmiş çözüm tasarımları - Dahil olanlar:

• Ekipman çizimleri

Ekipman fonksiyonu ve açıklama

• Atölyenin teknik tasarımı, su, güç ve gaz düzeni

• Ekipman teknik tasarım, ekipman konfigürasyonu, yedek parça, paket ve satış sonrası servis açıklaması

• Ekipman Öğesi Teklifi

2. Hazırlanan ekipman yönü ve ilgili yazılım ile sorunuzu cevaplamak için zamanında hazır olmak.

3. Ekipman üretimindeki ilerleme durumunu düzenli olarak rapor etmek.

4. belirtilen zamanda ekipman bitirme sonra sevkiyat öncesi denetim ve kabul için zamanında bir bildirimde bulunmak.

5. Kabul kontrolü

Vendee kabul kontrolü, kurulum ve deneme süresinden sonra 3 gün içinde gerçekleştirilecektir. Sözleşmeye ve eklerine veya profesyonel standartlara göre kontrol edin, sözleşmede açıkça belirtilmeyen koşullar ve ekleri kontrol edilmek üzere sunulmaz. Alıcı, niteliksiz bir kontrol varsa, 3 gün içinde satıcıya yazılı bir bildirim sunmalıdır; Aksi takdirde, otomatik olarak "geçirilen denetim" e gelir. Niteliksiz parçalar için, satış tarafı zamanında onarım veya iyileştirme sunacaktır.

6. Kurulum ve test için mühendisler atayın

III. Satış sonrası servis

• ömür boyu bakım ile bir yıllık ürün kalitesi garantisi.

• Ücretsiz garanti onarımı (işçilik ve malzeme dahil): kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım servisi ve kaliteli garanti süresinden sonra yedek parça ve servis bakımı için makul ücret. Ürünün sahip olduğu kusurlar üzerindeki sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

• Yanıt verme süresi: 7 * 24 Teknik destek

• Yedek parçalar: Müşterilere ürünle birlikte gerekli yedek parçalar temin edilir.

• Ücretsiz teknik eğitim: Teknik elemanlarımız tarafından, donanım ve yazılım ürünlerinin düzenli çalışmasında yetenekli olduklarından ve küçük problemleri tahmin edip çözebildiklerinden emin olmak için, müşterilere ücretsiz ve bütünleşik bir teknik eğitim sunulmaktadır.

• Yazılım güncellemesi: kontrol sisteminin ömür boyu bakımı, sistem fonksiyonlarının sürekli iyileştirilmesi ve sürekli yazılım güncellemeleri.

• Site talimatı servis kurulumu mevcuttur.

• Uluslararası genel standartlara göre uygulanmaktadır. Bir yıl garanti ve ömür boyu hizmet, servis sonrası için güvenilir deneyimli takım. Normalde, garanti süresi ekipmanın denetimden geçtiği tarihten itibaren bir yıldır. Elbette, yanlış işlem veya diğer insan faktörlerinin neden olduğu hasarlar dahil değildir. Garanti süresi içinde, satış tarafının onarım veya parça değişimi için ücretsiz hizmet sunması ve yazılı onarım bildirimi geldiğinde, sorunun çözülmesine yardımcı olması için söz verir.

IV Denizaşırı hizmet

Poma ekipman tasarımı, üretimi, kurulumu, işçi eğitimi, Poma dünya çapında ihracat ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Mühendisler yurtdışı satış sonrası hizmetler için kullanılabilir. Makineyi uygulamak ve gerektiğinde çalışanları eğitmek için müşterinin sitesine gideceğiz.

Biz en kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunmak için sopa. Yapmak istediğimiz her şey müşterilerimizi memnun etmek. Soruşturma hoşgeldiniz.

Tüm üretim hattı için 3D tasarım ve müşteriler için anahtar teslimi projeler sunmak

İletişim bilgileri
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Hans Han

Tel: +86--13671678094

Faks: +86-21-57881412

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)