Ana sayfa

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Süt Üretim Hattı satış için
iyi kalite Süt Üretim Hattı satış için
Müşteri yorumları
5 yıldan fazla bir süredir işbirliği için bize en iyi teknik desteği ve en iyi ürünü sağladınız. Teşekkürler

—— Malezya'dan

Ürün kararlı çalışıyor ve harika bir satış sonrası hizmet, biz onu seviyoruz.

—— Endonezya'dan

Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyuyor, Sizin için çok hassas bir cihaz, Mükemmel Paletleme Makinesi, Mükemmel servis!

—— Bangladeş'ten

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Paketleme Otomasyonu için En İyi Konveyör Sistemleri Nedir? Tam otomatik veya yarı otomatik paketleme konveyör sistemlerimiz çeşitli üretim hatları için kullanılmaktadır. Farklı gereksinimlere göre modifiye edilebilir. Yüksek performans, düşük bakım ve kullanım kolaylığı için kabul edilen bu sıra dışı otomatik paketleme konveyörü ekipmanı piyasada çok talep görmektedir. Bu, çeşitli üretim hatları için uygun olan özelleştirilebilir paketleme konveyör sistemi ürünleri ve benzerleri.

  Eksiksiz, benzersiz çözümler için yenilikçi yazılım ve özel otomasyon mühendisliği. Amacımız, bu araçları endüstrilerinde geniş bir endüstri yelpazesi yelpazesinde şirketlere yardımcı olmak için kullanmaktır.

  Endüstriyel Otomasyon Ekipmanları ürün yelpazesinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biri arasında yer almayı başardık. Bu kapsamdaki ürünler, İçecek üretim hattı, Süt üretim hattı, Gıda üretim hattı, Otomatik Konveyör Sistemleri, Otomatik boks makinesi, Otomatik paletleme makinesi, Otomatik paletleme makinesi, robotik paketleme makineleri, Otomatik paketleme makineleri, pastörizatör makinesi ve Endüstriyel temizlik makinesinden oluşmaktadır. birkaç isim. Ayrıca Et üretim hattı, Can üretim hattı, şarap üretim hattı ve diğerleri arasında çeşitli otomatik üretim hatları sunuyoruz, Size Çin'den kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

  Geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyatlarla ve şık tasarımlarla ürünlerimiz gıda, içecek, ilaç endüstrisi, kimya endüstrisi ve diğer endüstrilerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

  POMA - Endüstriyel Otomasyon için Güvenilir Taşıma ve Paketleme Çözüm Sağlayıcınız!

  Işleme atölyesi

  montaj dükkanı

  Yedek parça serisi

  Resmi Google Haritalar'a tıklayın

 • OEM / ODM
  Biz Dünya Çapındaki Müşterilere Açık, Bizi ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız. Uluslararası pazarı genişletmeye çalışıyoruz. Kaliteye odaklanan ve tüketicilere hizmet odaklı olan işbirlikçi ortaklar geliştirin.

  Daha iyi yerel hizmet için her zaman yerel profesyonel ajansı bulmaktayız. Dünya çapında daha iyi pazarlama için daima profesyonel bir ortak buluyoruz.

  Yüksek standart kalite, profesyonel hizmet sistemi ve artan güçlü marka gücü sağlayarak ortaklarımızın hak ve çıkarlarını koruyoruz.

  OEM / ODM için bize hoş geldiniz. Birlikte büyüyoruz ve ikimiz de pazarı kazanacağız.

 • Ar-Ge
  Çözüm geçmişimiz, basitliğinden son derece otomatik hale getirilen karmaşıklığa kadar çeşitlilik gösterir. Ekibimizin önerdiği her çözüm, muazzam verimlilik kazançları ve hızlı bir yatırım geri dönüşü sağlamak için kendi değerleri üzerinde düşünülür.

  Yıllar süren gelişimden sonra, farklı ihtiyaçlar için her türlü üretim hattını tasarladık. Müşterilerin ihtiyacına bağlı olarak, her türlü ihtiyaca yönelik bir teknik teklif hazırlayabiliriz.

  Araştırma ve geliştirme ekibimiz elektrik mühendisleri, konveyör sistem mühendisleri, paketleme makinesi mühendisleri ve tesisat mühendisleri ile oluşturulmuştur. Tüm mühendisler, 10 yıldır bu sektörde çalışan tüm tecrübeli uzmanlardır. Ar-Ge departmanı, bizim ve müşterilerimiz için güçlü bir teknoloji desteği sunmaktadır.

  1. satış öncesi Teknoloji desteği

  Müşterilerden gelen üretim talebine bağlı olarak, Ar-Ge departmanı tasarım ve üretim olanağı ve yatırımı teyit edecektir. Rapor müşterilerimize karar vermede yardımcı olacaktır.

  2. Üretim sırasında teknoloji desteği

  Sözleşme onaylandığında, Ar-Ge departmanı tasarım hizmeti sunacak ve üretim departmanının çizimlerini düzenleyecektir. Tüm üretim süreci Ar-Ge departmanı ve Kalite kontrol departmanının kontrolü altındadır.

  3. satış sonrası Teknoloji desteği

  Üretim hattını teslim ettikten sonra, Ar-Ge departmanı tüm hat için kullanım kılavuzları sunacak ve montaj standardını ve notları sigortalayacaktır. Her üretim hattı gelecekteki geliştirme ve bakım için kaydedilecektir.

  Müşterilerimizle uzun vadeli işbirliğini dört gözle bekleyerek Şanghay'daki merkez ve fabrika ziyaretinizi bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Hans Han

Tel: +86--13671678094

Faks: +86-21-57881412

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)